Strašidelný les a hororový les nebo průvod se strašidly – nejen dnes na Kladně a v okolí

Máte pro strach uděláno, pak dnes zamiřte do Horního Bezděkova. Tamní dobrovolní hasiči připravili od 19 hodin Strašidelný les. Procházka hororovým lesem je ovšem určená všem od 15ti let, mladším pouze v doprovodu rodičů, start je od 19 hodin na Luční ulici, u hospody vedle tenisových krutů nebude chybět ani hořící oheň s možností opékání donesených uzenin.

Strašidelný les ve Lhotě u Kladna začíná už v 17 hodin, o půl hodiny pro více odvážné. Nikdo by neměl zapomenout na lampiony. Začátek trasy je od Caffé Prokopio u lhoteckého fotbalového hřiště.

Už v 16 hodin začíná přímo na Kladně tradiční pochod se strašidly okolo Spirály – Střediska volného času Labyrint. Účastníci by neměli zapomenout na lampiony, svíčky či jiné světlo a také na tužky.

V Žilině připravili Strašidelný les o týden později. V sobotu 13. listopadu vyrazí nejen děti v 17 hodin od tamní hasičárny. Pro děti a rodiče je připravena stezka s lucerničkami a lampiony strašidelným lesem včetně plnění úkolů a tvořivých dílniček. Na závěr nebude chybět sladké a LED světelné překvapení.